Księgowość Warszawa

Księgowość Warszawa

Nasze biuro rachunkowe świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianej księgowości. Księgowość Warszawa może być przez nas prowadzona w formie:

  • * ksiąg rachunkowych, tzw. pełnej księgowości,
  • * podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów - KPiR.

Naszą ofertę wyróżnia rzetelność wykonywania wszystkich obowiązków zawodowych, aktualność wiedzy pracowników, ciągłe podnoszenie przez nich kwalifikacji zawodowych, jak również terminowość prac i doświadczenie przy prowadzeniu wszelkiego rodzaju usług księgowych dla klientów. Mowa o klientach będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą, jak i przedsiębiorcach, spółkach, organizacjach i instytucjach.

KONTAKT

Clever Investment Sp. z o.o. SK
00-695 Warszawa,
ul. Nowogrodzka 42 lok 19

22 110 55 13
724 006 007

biuro@cleverinvestment.pl

Dla naszych klientów podejmujemy się prowadzenia podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, czyli tzw. uproszczonej lub małej księgowości. W KPiR księgować będziemy:

  • * przychody ze sprzedaży i inne,
  • * zakup towarów i materiałów (w gronie kosztów),
  • * wydatki na wynagrodzenia oraz wydatki związane z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Księgowość Warszawa – kluczowe informacje

Z kolei w przypadku prowadzenia dla naszych klientów pełnej księgowości, przejmujemy od Państwa wszystkie obowiązki związane z tym faktem. Księgi rachunkowe prowadzimy na podstawie dostarczanych nam przez Państwo dowodów księgowych. Zawsze dbamy o to, aby wykorzystywać aktualne przepisy prawa podatkowego i wytyczne ustawy o rachunkowości, w systemie rozliczeń. Występujemy w imieniu naszych klientów w trakcie postępowań przed sądami, ZUS czy urzędem skarbowym. Dopełniamy za nich wszelkich wymagań związanych z ustawą o rachunkowości, dostarczając jednocześnie naszym klientom informacji do dokonywania szerokich analiz sytuacji finansowej, w jakiej aktualnie znajduje się przedsiębiorstwo.

ksiegowość warszawa

W naszym biurze rachunkowym świadczymy usługi księgowości w Warszawie w sposób w pełni profesjonalny, bez względu na to, czy księgowość klienta wymaga prowadzenia ksiąg handlowych, czy podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów. Zapewniamy klientom kompleksową i fachową obsługę, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozległej wiedzy w dziedzinie rachunkowości.